בנייה ירוקה

התקנת מערכות HYDROFLOW מקנה ניקוד בתקן לבנייה ירוקה 5281 ומומלצת ע"י יועצים לבנייה ירוקה ויועצי אינסטלציה מהמובילים בארץ.
מערכות HYDROFLOW מופיעות במדריך הטכני לבנייה בת קיימה של המשרד לאיכות הסביבה כמערכת מומלצת לטיפול באבנית.
התקנת המערכות הינה חיצונית לצנרת ולא מצריכה שינוי או חיתוך הצנרת.

כמו כן, למערכות HYDROFLOW אין צורך בתחזוקה שוטפת או החלפת רכיבים, פועלות לטווח ארוך, ללא השפעה כימית על המים והנן ידידותיות ביותר לסביבה.
מערכות HYDROFLOW מותקנות באלפי מבנים שנבנו על פי תקן ירוק ברחבי הארץ, חברת HYDROFLOW ישראל עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הבנייה המובילות.

מערכות לטיפול באבנית :

מערכות הידרופלו לטיפול באבנית מופיעות במדריך הטכני לבנייה בת קיימא של המשרד לאיכות הסביבה כמערכות המומלצות .

יתרונות המערכת :

אין צורך בשינוי או חיתוך הצנרת.
אין צורך בתחזוקה שוטפת או החלפת רכיבים .
ללא מגע ישיר עם המים .
ניתן להתקנה בכל שלב של הפרויקט.
ידידותיות לסביבה.
אישור משרד הבריאות.

מערכות לאיתור דליפות :

חברת הידרופלו ישראל משווקת מערכות לניטור ואיתור דליפות , קו המוצרים מבוסס על טכנולוגיה כחול לבן שפותחה בהתאם ולאור דרישות השוק הישראלי ,כל זאת ללא דמי מנוי חודשיים.המערכות תוכננו להגדיל יעילות תפעולית ולהקטין את נזקי המים . התקנת מערכות לאיתור וניטור דליפות הינה חלק מהתקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281 ומקנה ניקוד גבוה בסעיפים:

מערכת ניטור ואיתור דליפות ראשית
בקר מים מקומי
אמצעי מדידה משניים
מד מים נפרד ובקר השקיה

האתגר – 1000 פתרונות לצמיחה כלכלית נקייה !

קרן הדחף הסולארית( solar impulse foundation)  העניקה לטכנולוגיית – HydroFLOW® את תווית הפתרונות היעילים העולמית המהווה אישור ליתרונות הסביבתיים של המוצר על ידי מומחים עצמאיים.

קצת על הקרן …

פתרונות

טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת. סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים, לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אש…

מערכת HYDROFLOW משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150 במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות…

כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים של מערכת HYDROFLOW נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ…

הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת HYDROFLOW נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה.

המוצרים שלנו

HE
דילוג לתוכן