ציפיות ביצוע

יום 1: אבנית חדשה לא תצטבר

כאשר המכשירים מותקנים כהלכה, מכשירי Hydroflow יתחילו מיד להגן על מערכת האינסטלציה ו/או הבריכה שלך; הצטברות אבנית קשה באזורים עם זרימת מים קבועה תיפסק. אם יותקנו בחוץ, יש לוודא שהמכשיר מוגן כראוי מפני נזקי מזג האוויר. הקפד לעקוב אחר הוראות ההתקנה המסופקות עם מכשיר Hydroflow וצור איתנו קשר בכל שאלה או חשש להתקנה.

במקרה הבלתי סביר שהצטברות אבנית לא תיפסק, סביר להניח שהמכשיר מותקן בצורה לא נכונה ויש ליצור קשר עם איתנו כדי לפתור את הבעיה.

  • יש להפסיק שימוש במרכך מים לאחר התקנת מכשיר Hydroflow. אם השתמשת במרכך מים במשך שנים רבות, כיבויו עשוי לקחת קצת התרגלות. אתה יכול להבחין בשאריות אבנית במדיח הכלים שלך, שניתן לטפל בהן בקלות באמצעות חומר שטיפה. כשאתה מתקלח, אתה עשוי להבחין שלמים יש תחושה פחות "סלימית" וייתכן שחלק מהסבונים לא יקציפו כמו קודם.

יום 30: יכולות להיראות שאריות אבקה

ייתכן שתבחין בשכבה דקה מאוד של שאריות אבקה לבנות או אפור בהיר בראשי המקלחת, כיורי הכיור וקו המים של הבריכה. אבקה זו נשארת מאחור כשהמים מתאדים ותימחק בקלות. יתרונות נוספים לבריכה שלך יכללו מים צלולים יותר, צריכת כימיקלים מופחתת וירידה ב"ריח כלור".

יום 60: הסרת אבנית

אם יש לך בית ישן יותר, ייתכן שתבחין בחלקיקי אבנית קטנים שמוסרים ממערכת האינסטלציה שלך. שים עין על מאווררי הברזים שלך מכיוון שהם עלולים לאסוף את הפסולת שמטוהרת מהצינורות שלך.

יום 90 והלאה: מערכת Hydroflow תמשיך לספק הגנה לטווח ארוך על מערכת הבית

תוכל להבחין בשוני בראשי ברזים, קלות יותר בניקוי האבנית ובצלילות המים*.

  • במקרים בהם הצטברות האבנית היא גבוהה, נדרשת תקופה ארוכה יותר לפירוק האבנית.
  • מכשיר Hydroflow לא מחליף מסנן מים\ פילטר.
  • במקרים בהם הצטברות האבנית היא גבוהה, נדרשת תקופה ארוכה יותר לפירוק האבנית.