אודות

חברת HYDROFLOW-ISRAEL נוסדה בשנת 1972 ומטפלת מאז במים בארץ ובעולם בדרכים רבות ומגוונות. ב-20 השנה האחרונות, אנו מתמחים בטכנולוגיית HYDROFLOW לטיפול בנזקי אבנית, בקטריות וקורוזיה במערכות מים שונות.

טכנולוגיית HYDROFLOW פותחה ע"י חברתHYDROPATH TECHNOLOGY ומוגנת כפטנט עולמי. לטכנולוגיה יתרונות רבים: המערכות חיצוניות לצנרת ומותקנות בקלות, אינן זקוקות לתחזוקה שוטפת או החלפת רכיבים, פועלות לטווח ארוך, אינן צורכות כימיקלים והינן ידידותיות ביותר לסביבה.

חברתנו משווקת ומתקינה את מערכות HYDROFLOW בישראל על אפליקציות רבות כגון תחנות חימום מים, מפעלי תעשייה, בנייני מגורים , בתי חולים, בתי מלון ועוד.
הצוות המקצועי שלנו מביא עמו ניסיון מצטבר של שנים והיכרות יומיומית עם התחום. נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את הפתרון המדויק והיעיל ביותר עבורכם.

פתרונות

טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת. סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים, לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אש…

מערכת HYDROFLOW משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150 במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות…

כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים של מערכת HYDROFLOW נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ…

הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת HYDROFLOW נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה.

HE
דילוג לתוכן