חקלאות ושפכים

מלבד מים נקיים, גישה למזון הולם היא הדאגה העיקרית עבור רוב האנשים על פני כדור הארץ, מה שהופך את ההתקדמות בחקלאות למטרה עולמית. ישראל היא היצרנית והיצואנית גדולה של מוצרים חקלאיים.

לאורך ההיסטוריה, סקטור זה התפתח והפך לבעל חשיבות גבוהה. בגידולים שונים משתמשים במזרני לחות כחלק מתהליך גידולים בחממות, מה שמציב בפני החקלאי אתגר בשמירה על איכות המים במזרון הלחות.

מערכות HYDROFLOW מפחיתות הצטברות אבנית במזרני הלחות ואת הצורך בשימוש בכימיקלים. כמו כן, המערכות תורמות להפחתת זיהומים במי הסחרור של מזרני הלחות.

מתקני טיהור שפכים סובלים מהצטברות סטרוביט שפוגעת משמעותית בתפקוד ויעילות האקסטרודרים.
התקנת מערכות HYDROFLOW תפחית משמעותית את הצטברות הסטרוביט וצריכת הפולימרים מה שיאריך את אורך חיי הציוד המכני .

התקנת מערכות HYDROFLOW על מתקני R.O בכניסה לממברנות תפחית את הצטברות פאולינג (צמדה) והאבנית, תקטין את הצורך בשטיפה כימית, תגדיל את אורך חיי הממברנות ותייעל את צריכת האנרגיה.

פתרונות

טיפול פיזיקאלי באבנית ללא מגע במים המערכת משדרת סיגנל ייחודי אל תוך צנרת המים עליה היא מותקנת. סוג הצינור אינו משפיע על יכולת שידור הסיגנל . הסיגנל גורם למינרלים שבמים, לרוב קלציום ומגנזיום, ליצור אש…

מערכת HYDROFLOW משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150 במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות…

כיצד אנו מטפלים בבקטריות? תא של בקטריה העובר דרך טבעת הפריטים של מערכת HYDROFLOW נטען חשמלית באמצעות הסיגנל האלקטרו מגנטי. כתוצאה מכך, נוצרת סביב תא הבקטריה שכבה של מים טהורים היוצרת לחץ…

הגנה מפני קורוזיה כתוצאה מפעילות מערכת HYDROFLOW נוצרת הגנה מפני קורוזיה בצנרת. הזרם החשמלי הבא במגע עם הצינור יוצר הפרעה לתגובה האלקטרו-כימית הדרושה להיווצרות קורוזיה.

HE
דילוג לתוכן