אבניקס – HS38

האבניקס הוא מכשיר אלקטרוני המיועד לשימוש ביתי ומבוסס על טכנולוגיית HYDROFLOW. האבניקס מונע בעיות שיקוע אבנית במכונת הכביסה, במדיח הכלים, בדוד החימום ובכל הצנרת הביתית.
האבניקס מורכב חיצונית על גבי אחד מצינורות המים בבית, ומשרה באופן רציף שדה חשמלי נמוך המשפיע על המלחים הטבעיים הנמצאים במים. השדה החשמלי גורם ומעודד יצירת גרעיני התגבשות, עליהם מצטברים יוני הסידן והמגנזיום גורמי האבנית. לאחר שנוצרו, ממשיכים גבישים אלה לרחף במים, דבר המאפשר להם להישטף בקלות עם הזרם, מבלי שתהיה להם אפשרות להצטבר ולשקוע על דפנות הצנרת וגופי החימום.

אז לאן נעלמת האבנית? היא פשוט נשארת במים, היכן שהיא צריכה להיות. מקורה של האבנית במלחים חיוניים שאינם מומסים במים. אנו שותים אותם בכל מקרה והם מסייעים לנו בתוספת סידן ומינרלים אחרים לגוף.

האבניקס מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת בשם HYDROFLOW, הרשומה כפטנט בעשרות מדינות ברחבי העולם. מערכת זו פותחה על ידי חברת Hydropath הבריטית. קונצרן הענק British Gas Company העוסק באספקת מים חמים בכל רחבי בריטניה, משתמש ב-HYDROFLOW במערכות המים אשר ברשותו.
המערכת עומדת בתקני בטיחות אירופאיים וקנדיים. מערכת החשמל של המכשיר נבדקה גם על ידי מכון התקנים הישראלי. תהליכי הייצור במפעל ממוחשבים ועומדים בתקן ISO 9000.

איך זה עובד?

מערכת HYDROFLOW משרה זרם חשמלי בתדרי AM בממוצע KHZ150 במעלה ובמורד זרם המים. השידור מתבצע בהפסקות רנדומליות בגלי סינוס דועכים, כדי לאפשר טיפול בכל מגוון המלחים במים. נוכחות השדה החשמלי של HYDROFLOW יוצרת גרעיני התגבשות בתמיסה רוויה, וכן בתמיסות שאינן רוויות. תהליך זה מושך יונים טעונים ויוצר גרעיני התגבשות יציבים. כוח המשיכה של גרעינים אלה גדל ככל שיונים נוספים מצטרפים ונוצר גביש יציב. גודלם של הגבישים בין 5-50 מיקרון והם זורמים במים כתרחיף מבלי לשקוע על דפנות הצינור. כתוצאה מכך, יורדת רמת התמיסה הרוויה במים ומתפתח תהליך של המסת אבנית קיימת בצנרת, עד לניקוי מוחלט של הקווים.

יתרונות האבניקס

מונע נזקי אבנית בצנרת הביתית ובמכשירי החשמל.
מטפל באבנית קיימת לאורך זמן.
מתאים לכל סוגי הצנרת.
חיסכון כספי בצריכת חשמל וגז.
התקנה קלה ופשוטה.
טכנולוגיה ירוקה וידידותית לסביבה.
אינו דורש תחזוקה שוטפת.

 

HE
דילוג לתוכן